Arıza Tespiti ve Giderimi
Arıza Tespiti ve Giderimi

Arızalar sisteminizin çalışma esnasında başınıza gelebilecek, üretiminizin aksamanıza sebep olacak büyük problemlerden biridir. Tesisinizdeki elektrik panolarında, otomasyon kompanentlerinde, sistem yazılımında zamanla arızalar oluşabilir. Rasyonel mühendislik karşılaştığınız bu gibi arıza durumlarında tecrübeli kadrosuyla hızlı, güvenli ve sistematik bir şekilde çalışarak sahada veya uzaktan bağlantı ile en kısa sürede sisteminizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar, arıza kaynaklı kayıplarınızı minimuma indirir.


Bakım Sözleşmeleri
Bakım Sözleşmeleri

Her firma sisteminin sürekli olarak çalışmasını ister. Sisteminizin bütünlüğünü koruyarak bu sürekliliği sağlamanın yolu sisteminize yapılacak periyodik bakımlardır. Rasyonel mühendislik elektrik panonuzdaki tüm ekipmanlara, plc konfigürasyonunuzdaki tüm modüllere, bilgisayar sistemlerinize, yazılımlarınıza ve enstrümanlarınıza bakım hizmetleri vermektedir. Tecrübeli kadrosuyla siz bir arızayla karşılaşmadan sisteminizin sürekliliğini sağlamaktadır.

Bakım Sözleşmeleri

Modernizasyon
Modernizasyon

Endüstriyel otomasyon sistemleri ve elektrik ekipmanları her gün yenilenen bir sektördür. Rasyonel mühendislik olarak modernizasyon hizmetimizle çalışan sisteminizi durdurmadan modernizasyon işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Temin etmek istediğiniz en doğru ve yeni ürünleri seçerek, yazılımsal olarak demode kalmış uygulamalarınızı en güncel hale getirip mimarideki tüm parçaları en son teknolojiye ulaştırarak sisteminizin daha verimli çalışmasını sağlamaktayız.


Devreye Alma İşlemleri
Devreye Alma İşlemleri

Projelerin en son ve can alıcı kısmı devreye alma işlemleridir. Sistem dizaynı ne kadar güzel olursa olsun sistemin sürekliliği ve düzgün çalışması sahada yapılacak işin kalitesi ile doğru orantılıdır. Rasyonel Mühendisliğin tecrübeli mühendis ve teknisyen ekibi sistematik çalışarak tava ve kablo projelerinin sahaya uygulanması, saha ve pano bağlantıları, input/output ve sistem senaryo testlerini titizlikle uygulayarak müşterilerine projeyi tam ve sorunsuz teslim etmektedir.

Devreye Alma İşlemleri